Bikinka

 
500
5011500501
   
 • Bikinka

  Bikinka je malá pomocnice, která díky svému rozměru bude neustále s Vámi a vejde se Vám i do kabelky. Je to průvodkyně zdravým životním stylem s padesáti jednoduchými, chutnými a zdravými recepty z běžně dostupných surovin. V Bikince tak naleznete deset tipů pro skvělé snídaně, dvacítku rychlých receptů na oběd a nechybí ani stejný počet návodů na vynikající večeři. Součástí jsou navíc i vzorové jídelní plány na deset týdnů s nákupními seznamy, takže už žádnou surovinu nezapomenete koupit. Naše malá pomocnice obsahuje také potravinové pyramidy- zelenou pro super potraviny, oranžovou, pro ty, které bychom měli konzumovat s rozumem a červená pyramida značí ty, kterým je dobré se v době zdravého hubnutí vyhnout. Nezbytnou součástí jsou také příběhy vítězek předchozí Bikinové výzvy na Instagramu a kolonky pro zapisování údajů při Vaší cestě za zdravějším a možná i štíhlejším já, a že to bude pořádná jízda .

   

  Bikinová výzva – první akce svého druhu se uskutečnila v rámci Instagramu na jaře 2019 a zaznamenala neuvěřitelný úspěch. Do výzvy se přihlásilo přes 600 účastníků, kdy byl sdílen vzorový jídelníček po dobu 2 měsíců i s nákupními seznamy. Během dvou měsíců vznikla přátelská a inspirativní komunita, která denně s bojovníky a bojovnicemi v rámci zdravého životního stylu sdílela svoje tipy, recepty i motivaci. Na konci Bikinové výzvy jsme společně s odbornou a veřejně známou porotou a s více jak dvaceti partnery ocenili čtyři nejlepší proměny, o jejichž příbězích se můžete v Bikincedočíst. Další kolo s podporou na Instagramu opět startuje 1.9. 2019, nyní už s velkou pomocnicí – Bikinkou.

                                                                                                          Budu se na Vás těšit.

                                                                                                                 S láskou a s úctou

                                                                                                                 @lucie_pliskova

   

  Veškeré Bikinky zasíláme prostřednictvím České pošty přímo k Vám na adresu. V objednávkách proto prosíme o zvolení výběru doručení DPD Pick Up. 


  413,22 Kč bez DPH
  500 Kč
     

Stránka 1 z 1 - 1 položek celkem

Tento web používá soubory cookie. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním.